Kernau KIH 6411-4B

kod produktu:
wysyłka do 24 godzin
1 299,00 

Wszystkie zamówienia zostają przez nas nadane przy pomocy firmy kurierskiej. 

Przy zamówieniu powyżej 200 złotych przesyłka kurierska jest darmowa!

Przy zamówieniu poniżej 200 złotych, za przesyłkę system automatycznie doliczy 19,90zł.

Odstąpić od umowy można tylko i wyłącznie w przypadku jeżeli towar nie był używany i był to okres do 14 dni od momentu dostarczenia towaru.

STAND-BY

W momencie wyłączenia urządzenia przechodzi ono w stan uśpienia, czyli STAND-BY, dzięki czemu pobiera ono jedynie 0,5 W, co znacząco wpływa na zmniejszenie rachunków za prąd. 

 

POWŁOKA BLACK UNDERCOAT

Skutecznie ukrywa pod szkłem wszystkie elementy konstrukcyjne urządzenia. Nawet przy oświetleniu sufitowym czy oświetleniu z okapu wnętrze płyty pozostaje niewidoczne a jej powierzchnia idealnie czarna.

 

TIMER

Funkcja ułatwiająca pracę w kuchni i dbająca o naszą wygodę. Daje nam możliwość zaprogramowania czasu pracy urządzenia.

 

BLOKADA RODZICIELSKA

Zabezpiecza przed włączeniem i wyłączeniem urządzenia przez małe dzieci. Funkcja poprzez dezaktywację panelu sterowania uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów.

 

AUTO POWER

Funkcja, dzięki której pola grzejne dostosowują się automatycznie do wielkości naczynia, co powoduje, że płyta zużywa absolutne minimum energii potrzebnej w procesie gotowania.

 

POWŁOKA ANTI TOUCH

Korzystanie z płyty indukcyjnej wymaga dotykania panelu sterowania. Powłoka Anti Touch zapobiega pojawianiu się na nim odcisków palców i zabrudzeń.

 

INSTALACJA 400 V

Płyty marki KERNAU zostały przystosowane do podłączenia pod napięcie 400 V. Jedynie uprawniony elektryk może dokonać modyfikacji podłączenia, dostosowując urządzenie do danej sieci elektrycznej.

 

AUTO STOP

Funkcja polega na automatycznym wyłączeniu płyty w przypadku jej zalania. Eliminuje to ryzyko uszkodzenia urządzenia i zabudowy.

 

BOOSTER

Funkcja, dzięki której pole grzejne osiąga dużą moc i umożliwia zagotowanie wody czy podgrzanie konkretnej potrawy w krótkim czasie. 

 

STEROWANIE DOTYKOWE

Ułatwia wybór zamierzonego programu. Jest bardzo proste i intuicyjne. Front urządzenia jest gładki, przez to łatwy w utrzymaniu czystości.

 

WSKAŹNIK CIEPŁA RESZTKOWEGO

Po nagrzaniu powierzchni płyty do ponad 60o na panelu kontrolnym pojawia się litera "H", ostrzegając przed ewentualnym poparzeniem.

 

INFORMACJE PODSTAWOWE
WZORNICTWO PŁYTY CZARNE SZKŁO CERAMICZNE
OZNACZENIA NA SZKLE W KOLORZE STALI NIERDZEWNEJ TAK
POWŁOKA BLACK UNDERCOAT TAK
SZLIFOWANE KRAWĘDZIE TYPU „C” TAK
 
FUNKCJONALNOŚĆ
STEROWANIE DOTYKOWE +/- TAK
ILOŚĆ POZIOMÓW MOCY 10 (W TYM BOOSTER)
TIMER X 4
BOOSTER X 4
FUNKCJA AUTO - POWER TAK
 
BEZPIECZEŃSTWO
WSKAŹNIK CIEPŁA RESZTKOWEGO X 4
FUNKCJA AUTO - STOP TAK
FUNKCJA CHILD LOCK TAK
 
CZYSZCZENIE
POWŁOKA ANTI TOUCH NA PANELU STEROWANIA TAK
POLA GRZEJNE
LEWY PRZÓD 1400 W („9”) / 1850 W (BOOSTER)
LEWY TYŁ 1400 W („9”) / 1850 W (BOOSTER)
PRAWY TYŁ 1400 W („9”) / 1850 W (BOOSTER)
PRAWY PRZÓD 1400W („9”) / 1850 W (BOOSTER)
 
WYMIARY
WYMIARY ZEWN. (S X G) 590 X 520 MM
 
INSTALACJA
OTWÓR MONTAŻOWY (S X G X W) 560 X 490 X 53 MM
INSTALACJA 400 V, 50/60 HZ STANDARDOWA
INSTALACJA 230 V AC, 50/60 HZ PO ODPOWIEDNIM ZMOSTKOWANIU
MOC CAŁKOWITA 7400 W
Szerokość 46.1 - 65 cm
Ilość pól grzewczych 4
Napięcie zasilające 230V, 400V
Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączanie, Blokada rodzicielska, Booster, Szlifowane krawędzie, Timer
Kolor Czarny

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem oferująca nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Na bieżąco odpowiadamy na potrzeby polskich konsumentów i dzięki temu osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie bogata wiedza i tradycja oraz rozwinięta sieć sprzedaży i profesjonalne zaplecze techniczne stanowią mocny fundament i pozwalają wyznaczać ambitne cele na przyszłość. Dbając o naszych klientów tworzymy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty.

 

Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię. Tworzymy produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć ekologicznie. Jednym z nich jest utylizator odpadów organicznych Smart Cara, który sprawdzi się w kuchniach tych, którym los naszej Planety nie jest obojętny.

  

Poprzez kilkanaście lat działalności w branży nabyliśmy doświadczenia oraz wiedzy, która pozwala zadbać o najwyższą klasę naszej oferty. Stawiamy na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Optymalne połączenie polskiej myśli technicznej z niemiecką precyzją, włoską finezją czy hiszpańskim temperamentem jest gwarantem najwyższej klasy urządzeń. Pozwala to spełniać wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych, jak i wzornictwa. Udowadniamy, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD i RTV.

opinie klientów
Zobacz również