KERNAU KFC 900931 GE CI X

kod produktu:
wysyłka do 24 godzin
3 999,00 

Wszystkie zamówienia zostają przez nas nadane przy pomocy firmy kurierskiej. 

Przy zamówieniu powyżej 200 złotych przesyłka kurierska jest darmowa!

Przy zamówieniu poniżej 200 złotych, za przesyłkę system automatycznie doliczy 19,90zł.

Odstąpić od umowy można tylko i wyłącznie w przypadku jeżeli towar nie był używany i był to okres do 14 dni od momentu dostarczenia towaru.

CHŁODZENIE OBUDOWY

System chłodzenia obudowy oraz szyby piekarnika. Górny wentylator, wprawia w ruch powietrze a to chłodzi poszczególne podzespoły produktu. Funkcja ta chroni meble przed uszkodzeniami a użytkownika sprzętu przed oparzeniami.

 

ZABEZPIECZENIE PRZECIWWYPŁYWOWE GAZU

Funkcja ta chroni użytkownika płyty gazowej przed niebezpieczeństwem jakie niesie ze sobą ulatnianie się gazu. W przypadku zdmuchnięcia, zalania lub innej przyczyny zgaszenia płomienia, czujnik automatycznie zamyka dopływ gazu.

 

RUSZTY ŻELIWNE

Solidne żeliwne ruszty charakteryzujące się stabilnością, odpornością na wysokie temperatury oraz uniwersalnym wyglądem. Czyszczenie rusztów jest niezwykle proste, ponieważ dzieki modułowej budowie łatwo mieszczą się w każdej zmywarce.


PALNIK TURBO

Palnik gazowy charakteryzujący się niezwykłą mocą, która umożliwia bardzo szybkie osiągnięcie wysokich temperatur potrzebnych do przygotowania codziennych potraw.

 

POTRÓJNIE SZKLONE DRZWI

Drzwi piekarnika KERNAU wyposażone zostały w 3 szyby. Dzięki temu jego front  pozostaje chłodzony, nawet podczas długotrwałego pieczenia. Wewnętrzna strona drzwi jest w pełni pokryta szkłem, ułatwia to utrzymanie ich w czystości.

 

AUTOMATYCZNA ZAPALARKA

Dzięki automatycznej zapalarce zintegrowanej z pokrętłami, jednym prostym ruchem uruchomisz wybrane pole grzejne.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

TYP KUCHNIA WOLNOSTOJĄCA
WZORNICTWO INOX + SZKŁO
TYP PODPALNIKOWA ZE STALI NIERDZEWNEJ
ILOŚĆ PALNIKÓW 5
1 PALNIK TURBO MOC 3500 W
1 PALNIK MOCNY MOC 3000 W
2 PALNIKI STANDARDOWE (1750W) MOC 1750 W
1 PALNIK OSZCZĘDNY MOC 1000 W
POKRYWA SZKLANA
PIEKARNIK
TYP ELEKTRYCZNY
ILOŚĆ FUNKCJI GRZANIA 9
RODZAJ KOMORY PIECZENIA POJEDYŃCZA
POJEMNOŚĆ 98 L
TIMER MECHANICZNY TAK
RODZAJ SZYBY W DRZWIACH POTRÓJNA
DRABINKI BOCZNE W KOMORZE PIECZENIA TAK
CHŁODZENIE DRZWI TAK
1 EMALIOWANA BLACHA DO PIECZENIA TAK
1 RUSZT Z BLOKADĄ MAX WYSUWU TAK
ZABEZPIECZENIE PRZECIWWYPŁYWOWE GAZU TAK
ZAPALARKA AUTOMATYCZNA TAK
WYMIARY ZEW. (S X G) 900 X 600 MM
ZAKRES TEMPERATUR 50° - 250° C
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ B
INSTALACJA 230V AC, 50 HZ STANDARDOWA
ZASILANIE GAZEM GAZ ZIEMNY G 20 (20 MBAR)
ZASILANIE LPG (OPCJONALNIE) GAZ PŁYNNY G 30 (37 MBAR)
Sterowanie Mechaniczne
Klasa Energetyczna B
Wysokość od 59cm do 62cm
Szerokość 65.1 - 120 cm
Pojemność od 70L
Rodzaj Elektryczny
Funkcje dodatkowe Automatyczne uruchamianie, Blokada rodzicielska, Chłodne drzwi, Chłodzenie obudowy, Drabinki boczne piekarnika

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem oferująca nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Na bieżąco odpowiadamy na potrzeby polskich konsumentów i dzięki temu osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie bogata wiedza i tradycja oraz rozwinięta sieć sprzedaży i profesjonalne zaplecze techniczne stanowią mocny fundament i pozwalają wyznaczać ambitne cele na przyszłość. Dbając o naszych klientów tworzymy ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty.

 

Najważniejsza jest dla nas wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię. Tworzymy produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne. Wprowadzamy na rynek sprzęt, który pozwoli Polakom żyć ekologicznie. Jednym z nich jest utylizator odpadów organicznych Smart Cara, który sprawdzi się w kuchniach tych, którym los naszej Planety nie jest obojętny.

  

Poprzez kilkanaście lat działalności w branży nabyliśmy doświadczenia oraz wiedzy, która pozwala zadbać o najwyższą klasę naszej oferty. Stawiamy na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Optymalne połączenie polskiej myśli technicznej z niemiecką precyzją, włoską finezją czy hiszpańskim temperamentem jest gwarantem najwyższej klasy urządzeń. Pozwala to spełniać wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych, jak i wzornictwa. Udowadniamy, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD i RTV.

opinie klientów
Zobacz również